IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Field widgets
hy: Դաշտային վիդջեթներ

en: Field widget
hy: Դաշտային վիդջեթ

en: Widget type machine name
hy: Վիդջեթի տեսակի մեքենայական անվանումը
