IO Builder (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Move
sv: Flytta

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Component
sv: Komponent

en: Hidden
sv: Dold

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: About
sv: Om

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Plugin for @title
sv: Insticksprogram för @title

en: Default actions
sv: Förvald åtgärd

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp

en: View or form mode machine name
sv: Maskinläsbart namn för vy eller formulärsläge

en: Field widgets
sv: Gränssnittskomponenter för fält

en: Field widget
sv: Gränssnittskomponent för fält

en: Widget type machine name
sv: Maskinläsbart namn för gränssnittskomponent

en: Add paragraph
sv: Lägg till Paragraph
