IO Builder (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Region
be: Рэгіён

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Hidden
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: View or form mode machine name
be: Машынная назва ладу выгляду ці анкеты

en: Field widgets
be: Віджэты поля

en: Field widget
be: Віджэт поля

en: Widget type machine name
be: Машынная назва тыпа віджэта
