IO Builder (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Hidden
nn: Skjult
