IO Builder (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Move
vi: Di chuyển

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Region
vi: Vùng

en: Component
vi: Thành phần

en: ID
vi: Mã

en: Hidden
vi: Ẩn

en: About
vi: Giới thiệu
