IO Builder (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Hidden
jv: Umpetan

en: About
jv: Ngenani

en: Edit field
jv: Sunting field
