IO Builder (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Region
km: តំបន់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: About
km: អំពី

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល
