IO Builder (1.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
