IO Builder (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Region
sl: Regija

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu

en: Edit field
sl: uredi polje
