IO Builder (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Move
ur: منتقل

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Component
ur: جزو

en: ID
ur: شناخت

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
