IO Builder (1.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Move
is: Flytja

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Region
is: Svæði

en: Component
is: Íhlutur

en: ID
is: Kenni

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um
