IO Builder (1.0.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Move
te: తరలించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
