IO Builder (1.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Hidden
ne: लुकेको

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
