IO Builder (1.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Hidden
oc: Amagat

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet

en: Edit field
oc: Modificar lo camp
