IO Builder (1.1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
