IO Builder (1.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Hidden
ps: پټ

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
