IO Builder (1.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Region
ro: Regiune

en: Component
ro: Componentă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Plugin for @title
ro: Plugin pentru @title

en: Default actions
ro: Acțiuni implicite

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: View or form mode machine name
ro: Numele de mașină pentru modul de vizualizare sau formular

en: Field widgets
ro: Widgeturi pentru câmp

en: Field widget
ro: Widgetul câmpului

en: Widget type machine name
ro: Numele mașină pentru tipul widget-ului
