IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Move
et: Liiguta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Region
et: Regioon

en: Component
et: Komponent

en: Hidden
et: Peidetud

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Plugin for @title
et: Plugin @title jaoks

en: Default actions
et: Vaikimisi tegevused

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: View or form mode machine name
et: Kuva või vormirežiimi masinnimi

en: Field widgets
et: Välja muutmisvidinad

en: Field widget
et: Välja muutmisvidin

en: Widget type machine name
et: Muutmisvidina tüübi masinnimi
