IO Builder (1.1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana
