IO Builder (1.1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Region
eo: Regiono

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Bundle
eo: Fasko

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento

en: View or form mode machine name
eo: Maŝinnomo de reĝimo de formularo aŭ vidigo

en: Field widgets
eo: Fenestraĵoj por kampoj

en: Field widget
eo: Fenestraĵo por kampoj

en: Widget type machine name
eo: Maŝinnomo de speco de fenestraĵo
