IO Builder (1.1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག
