IO Builder (1.1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་
