IO Builder (1.1.0-beta3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Region
el: Περιοχή

en: Component
el: Συστατικό

en: Hidden
el: Κρυφό

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού

en: View or form mode machine name
el: Όνομα μηχανής τρόπου προβολής ή φόρμας

en: Field widgets
el: Γραφικά συστατικά πεδίου

en: Field widget
el: Γραφικό συστατικό πεδίου

en: Widget type machine name
el: Όνομα μηχανής του τύπου του γραφικού συστατικού
