IO Builder (1.1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Region
bg: Област на сайта

en: Hidden
bg: Скрит

en: Edit field
bg: Редактиране на поле
