IO Builder (1.1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Region
ca: Regió

en: Hidden
ca: Ocult

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Plugin for @title
ca: Connector per a @title

en: Default actions
ca: Accions predeterminades

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: View or form mode machine name
ca: Nom màquina del mode de visualització o formulari

en: Field widgets
ca: Ginys de camp

en: Field widget
ca: Giny de camp

en: Widget type machine name
ca: Nom màquina del tipus de giny

en: Unlink from library
ca: Desenllaça de la biblioteca

en: Promote to library
ca: Promociona a la biblioteca
