IO Builder (1.1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Move
fi: Siirrä

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Region
fi: Alue

en: Component
fi: Komponentti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Plugin for @title
fi: Lisäosa @title'lle

en: Default actions
fi: Oletustoiminnot

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi

en: View or form mode machine name
fi: Näytötavan tai lomakkeen muodon koneluettava nimi

en: Field widgets
fi: Kentän kohteet

en: Field widget
fi: Kentän kohde

en: Widget type machine name
fi: Asetustyökalun koneluettava nimi
