IO Builder (1.1.0-beta4) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Move
he: הזזה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Region
he: איזור

en: Component
he: רכיב

en: Hidden
he: מוסתר

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: View or form mode machine name
he: שם מכונה למצב טופס או תצוגה

en: Field widgets
he: ווידג'טים לשדות

en: Field widget
he: ווידג'ט שדה

en: Widget type machine name
he: שם מכונה לסוג הווידג'ט
