IO Builder (1.1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Move
ja: 移動

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Region
ja: リージョン

en: Component
ja: コンポーネント

en: Hidden
ja: 非表示

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定

en: Plugin for @title
ja: @title のプラグイン

en: Default actions
ja: デフォルトのアクション

en: Target entity type
ja: 対象エンティティタイプ

en: View or form mode machine name
ja: ビューまたはフォームモードのシステム内部名称

en: Field widgets
ja: フィールドウィジェット

en: Field widget
ja: フィールドウィジェット

en: Widget type machine name
ja: ウィジェットタイプのシステム内部名称

en: Unlink from library
ja: ライブラリからリンクを解除
