IO Builder (1.1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Hidden
ka: დამალული
