IO Builder (1.1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Region
ku: ناوچە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە
