IO Builder (1.1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Move
pl: Przenieś

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Component
pl: Komponent

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Plugin for @title
pl: Wtyczka dla @title

en: Default actions
pl: Domyślne akcje

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: View or form mode machine name
pl: Identyfikator systemowy trybu widoku lub formularza

en: Field widgets
pl: Kontrolki pola

en: Field widget
pl: Kontrolka pola

en: Widget type machine name
pl: Identyfikator systemowy typu kontrolki

en: Unlink from library
pl: Usuń z biblioteki

en: Promote to library
pl: Umieść w bibliotece
