IO Builder (1.1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Move
ru: Перенести

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Region
ru: Область

en: Component
ru: Компонент

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: Plugin for @title
ru: Плагин для @title

en: Default actions
ru: Действия по умолчанию

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности

en: View or form mode machine name
ru: Машинное имя для режима формы или просмотра

en: Field widgets
ru: Виджеты полей

en: Field widget
ru: Виджет поля

en: Widget type machine name
ru: Машинное имя типа виджета

en: Unlink from library
ru: Отсоединить от библиотеки
