IO Builder (1.1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Region
hr: Regija

en: Component
hr: Komponenta

en: Hidden
hr: Skriveno

en: About
hr: Opis

en: Edit field
hr: Uredi polje
