IO Builder (1.1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Region
mn: Бүс

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх
