IO Builder (1.1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Move
mr: सरकवा

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
