IO Builder (1.1.0-beta5) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
