IP address manager (3.0.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Core
sv: Kärna

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Comment
sv: Kommentar

en: Desc
sv: Fallande

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: User id
sv: ID för användare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Visits
sv: Besök

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt
