IP address manager (3.1.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Core
tr: Çekirdek

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Comment
tr: Yorum

en: Desc
tr: Azalan

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Last visit
tr: Son ziyaret

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
