IP address manager (3.1.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Core
fr: Cœur

en: Node
fr: Nœud

en: All
fr: Tout

en: Comment
fr: Commentaire

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Last visit
fr: Dernière visite

en: Offset
fr: Décalage

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Visits
fr: Visites

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: User uid
fr: uid de l'utilisateur

en: Total visits
fr: Nombre total de visites

en: Master
fr: Principal

en: Entity id
fr: Id de l'entité
