IP address manager (3.1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
