IP address manager (3.1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
