IP address manager (3.1.2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Core
ro: Nucleu

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Comment
ro: Comentariu

en: Desc
ro: Descendent

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
