IP address manager (3.1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Core
bg: Ядро

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Apply
bg: Търси

en: Last visit
bg: Последно посещение
