IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Country
bg: Страна

en: Update
bg: Промени

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: User
bg: Потребител

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Never
bg: Никога

en: Details
bg: Детайли

en: Database updates
bg: Обновяване база данни

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
