IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Update
kk: Жанарту

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Never
kk: Ешқашан

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Database updates
kk: Мәлiмет қорының жартарталуары
