IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Country
lt: Šalis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: User
lt: Narys

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Never
lt: Niekada

en: Details
lt: Išsamiai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
