IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Country
sv: Land

en: Update
sv: Uppdatera

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: User
sv: Användare

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Never
sv: Aldrig

en: Details
sv: Detaljer

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Countries
sv: Länder

en: Database updates
sv: Databasuppdateringar

en: User location
sv: Plats för användare

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: Working...
sv: Arbetar...
