IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Country
tr: Ülke

en: Update
tr: Güncelle

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: User
tr: Kullanıcı

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Never
tr: Asla

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Database updates
tr: Veritabanı güncellemeleri

en: User location
tr: Kullanıcı konumu

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
