IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
