IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Country
vi: Quốc gia

en: Update
vi: Cập nhật

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: User
vi: Người dùng

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Details
vi: Chi tiết

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Database updates
vi: Cập nhật cơ sở dữ liệu

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
